Nazwa
Bonus
Maks.
Ocena
Operator
Odwiedź
Odwiedź
Odwiedź
Odwiedź

Reklamodawcy

  • Gry online ruletka - rodzaje zakładów

   W kasynach dostępne są różne gry online. Ruletka jest jedną z najpopularniejszych. Jak wszystkie gry hazardowe, ruletka także wymaga sporo szczęścia, aby wygrać w niej większe pieniądze. Mimo wszystko, podobnie jak inne gry online, ruletka przy odpowiedniej dyscyplinie i wiedzy, może być o wiele łatwiejsza, a co za tym idzie, może być grą, w która da się wygrać spore pieniądze. Aby tak się stało, konieczna jest znajomość zakładów podczas gry w ruletkę na pieniądze.

   Ruletka, systemy gry, to nie do końca pasujące do siebie pojęcia. W ruletce ważna jest znajomość zakładów oraz rozsądne obstawianie, a system gry tak naprawdę nie istnieje. Przejdźmy więc do zakładów. Dwa główne typy zakładów to zakłady wewnętrzne i zewnętrzne. Do zakładów wewnętrznych w ruletce zaliczają się zakłady na pojedyncze numery. Zakłady te są najtrudniejsze do trafienia, ale zarazem gwarantują najwyższe wypłaty. Za trafnie wytypowany pojedynczy numer wypłacana jest wygrana w stosunku 35:1. Dla przykładu jeżeli postawisz 5$ na powiedzmy numer 171 i ten numer wypadnie, to twoja wygrana wyniesie 175$.

   Drugim podstawowym typem zakładów w ruletce są zakłady zewnętrzne. Są to zakłady, które stawianie są poza głównym polem z numerami. Najpopularniejszym przykładem zakładów zewnętrznych są zakłady na czerwone/czarne. Zakłady te oferują niski poziom wypłaty, ale szansa na trafienie wynosi aż 50%. Za zakład w wysokości 5$ otrzymasz drugie 5$.

   Na czym polega więc rozsądne obstawianie? Przede wszystkim na szanowaniu własnych pieniędzy. Jeżeli nie masz dużo środków na grę, powinieneś skupić się jedynie na zakładach zewnętrznych. To one oferują największe szanse na trafienie, a więc są najbezpieczniejsze. Jeżeli masz dużo środków, to obok stawiania zakładów bezpiecznych możesz postawić zakład bardziej ryzykowny, jak na przykład na pojedynczy numer lub na grupę numerów. Pamiętaj jednak, że obstawianie ryzykowne może spowodować, że szybko pożegnasz się ze swoimi pieniędzmi.

  • Zobacz cały artykuł

   Jednoręki bandyta do pobrania Gra jednoręki bandyta dla początkujących. Wprowadzenie do zagadnienia automaty online, a więc wirtualna jednoręki bandyta od podstaw.
   Najnowsze materiały »

   Black jack free Informacje o black jack online free. Podstawowa wiedza o black jack free. Dowiedz się jak grać w blackjacka w internecie.
   Najnowsze materiały »Close